Novinky

Pellegrini nie je hoden prezidentského postu, ani postu predsedu NR SR, tvrdí Gröhling

0 0

2024-01-08 15:49:56 – (SITA.sk)

Predseda strany Hlas-SD Peter Pellegrini podľa strany Sloboda a Solidarita (SaS) nie je hoden prezidentského postu, ani postu predsedu Národnej rady (NR) SR.

Pellegriniho správanie v súvislosti s ohlásením jeho prezidentskej kandidatúry považujú liberáli za absurdné a nehodné šéfa zákonodarného zboru.

Umelo naťahuje čas

Predseda parlamentu v pondelok avizoval, že 19. januára plánuje ohlásiť svoje rozhodnutie kandidovať za prezidenta.

„Peter Pelelgrini vie už od volieb, že bude kandidovať za prezidenta. Umelo však naťahuje čas nielen s ohlásením svojej kandidatúry, ale zbytočne dlho otáľal aj s vyhlásením volieb. Jediným cieľom týchto Pellegriniho hier je,…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pellegrini-nie-je-hoden-prezidentskeho-postu-ani-postu-predsedu-nr-sr-tvrdi-grohling/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.