Novinky

Slovan Bratislava začne so zimnou prípravou aj v Katare, generálkou na ligu bude duel proti Slavii Praha

0 0

2024-01-08 15:17:51 – (SITA.sk)

Úradujúci slovenský futbalový šampión ŠK Slovan Bratislava začne zimnú prípravu na zostávajúcu časť sezóny 2023/2024 v stredu 10. januára v domácich podmienkach a v druhej polovici januára vycestujú za teplom do Kataru. Ako informuje oficiálne web bratislavského klubu, na zverencov trénera Vladimíra Weissa staršieho čaká zaujímavá generálka na ligu.

Rozvoj vytrvalostných a silových parametrov

V úvode domácej časti prípravy absolvujú hráči Slovana kondičné testy, v ďalších dňoch využijú domáci štadióna aj ďalšie tréningové plochy.

„Prvá časť bude zameraná najmä na rozvoj vytrvalostných a silových parametrov. Na začiatku podstúpia hráči…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/slovan-bratislava-zacne-so-zimnou-pripravou-aj-v-katare-generalkou-na-ligu-bude-duel-proti-slavii-praha/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.