Novinky

Na Zlatých glóbusoch triumfoval Oppenheimer a cenu si odniesla aj Debicki za rolu princeznej Diany (video+foto)

0 0

2024-01-08 08:58:51 – (SITA.sk)

Tohtoročnému udeľovaniu filmových a televíznych cien Zlatý glóbus dominovali historická životopisná dráma Oppenheimer a dramatický seriál Boj o moc.

Epická snímka o fyzikovi Robertovi Oppenheimerovi, ktorý sa podieľal na vývoji prvej atómovej bomby, získala dovedna päť Zlatých glóbusov vrátane tej pre najlepšiu filmovú drámu.

Trofej si odniesol aj predstaviteľ titulného hrdinu Cillian Murphy, režisér Christopher Nolan či herec Robert Downey Jr., ktorý vyhral v kategórii vedľajších rolí. Víťazná bola aj hudba filmu, ktorú zložil Ludwig Göransson.

Cena za najlepšiu herečku v komédii

Za najlepšiu filmovú…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/zlatym-globusom-dominoval-oppenheimer-barbie-ovladla-komercny-uspech-videofoto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.