Novinky

Skupina CFIIG ponúka 500 000 dolárov za dôkaz paranormálnych schopností

0 0


Skupina so sídlom v Los Angeles poskytuje značnú finančnú odmenu jednotlivcom, ktorí preukazujú paranormálne schopnosti v prostredí kontrolovaného vedeckého testovania.

V priebehu rokov sa objavilo niekoľko výziev na testovanie paranormálnych javov, pričom jedna z najvýznamnejších ponúk od James Randi Educational Foundation na preukázanie psychických schopností vynikla.

Teraz Paranormal Challenge Center for Inquiry Investigations Group (CFIIG) ponúka cenu 500 000 dolárov každému, kto dokáže preukázať akúkoľvek paranormálnu, nadprirodzenú alebo okultnú silu vo vedeckých testovacích podmienkach.

CFIIG bude v spolupráci so žiadateľmi navrhovať testovací protokol a definovať podmienky, za ktorých bude test prebiehať.

Vo väčšine prípadov bude žiadateľ požiadaný, aby vykonal neformálne preukázanie uvádzanej schopnosti alebo javu; ak bude demonštrácia úspešná, bude nasledovať formálny test, ktorý budú spravovať zástupcovia CFIIG.

CFIIG vykonáva demonštrácie a testy v CFI West v Los Angeles v Kalifornii, v oblasti San Francisco Bay, alebo za zvláštnych okolností v jednej z našich pobočiek po celom svete.

Viac informácií o výzve a o tom, ako sa zapojiť, nájdete na CFIIG.org webovej stránky.

Originál článok: https://anomalien.com/cfiig-group-offers-500000-for-evidence-of-paranormal-abilities/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.