Novinky

Konzola Nintendo Switch 2 príde v roku 2024, hovoria analytici

0 0


Nintendo uviedlo, že domáci predaj Splatoon 3 dosiahol rekord v prvých troch dňoch predaja hry. Splatoon 3 sa ukázal byť v Japonsku hitom a pomohol udržať dynamiku starnúcej konzoly Switch od Nintenda.

Philip Fong | AFP | Getty Images

Nintendo Je pravdepodobné, že tento rok vydá novú konzolu Switch, povedali analytici pre CNBC, keďže japonský herný gigant sa snaží využiť záujem o svoje postavy od Maria po Zeldu.

Nintendo Switch bol prvýkrát uvedený na trh v marci 2017 a označili nový typ hybridnej konzoly, kde hráči mohli hrať na svojich televízoroch, ale potom si vziať ovládač, pripojiť ho k tabletu a hrať na cestách.

Tento prístup, ktorý kombinoval domáce aspekty konzolového hrania s prenosnosťou mobilných hier, sa ukázal byť u hráčov veľmi obľúbený. Nintendo predalo 132,46 milióna kusov Switch, čo z neho robí druhú najúspešnejšiu konzolu spoločnosti po handhelde Nintendo DS.

Od spustenia Switchu vzrástli akcie Nintenda o viac ako 200 %. Konzola má…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/08/nintendo-switch-2-console-coming-in-2024-analysts-say.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.