Novinky

Poľskí poľnohospodári po dohode s vládou ukončili blokádu hraničného priechodu s Ukrajinou

0 0

2024-01-07 10:12:39 – (SITA.sk)

Poľskí poľnohospodári, ktorí blokovali priechod Medyka na hranici s Ukrajinou, ukončili protest po tom, ako s vládou dosiahli dohodu spĺňajúcu ich požiadavky.

Akceptovali požiadavky poľnohospodárov

Poľská tlačová agentúra PAP informovala, že minister poľnohospodárstva Czesław Siekierski podpísal dokument v sobotu so farmárskou skupinou Podvedená Dedina a líderkou Podkarpatského vojvodstva, ktoré susedí s Ukrajinou, Teresou Kubas-Hul.

V dohode sa uvádza, že minister poľnohospodárstva akceptoval požiadavky poľnohospodárov,…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/polski-polnohospodari-po-dohode-s-vladou-ukoncili-blokadu-hranicneho-priechodu-s-ukrajinou/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.