Novinky

Pellegrini zbytočne taktizuje, Danko zas skĺzol do politickej rétoriky, ktorá môže koalíciu rozleptať, hovorí odborník na margo prezidentských volieb

0 0

2024-01-08 19:07:30 – (SITA.sk)

Prvé kolo prezidentských volieb sa uskutoční 23. marca, oznámil predseda parlamentu Peter Pellegrini (Hlas-SD).

Politik však ešte stále neohlásil svoju oficiálnu kandidatúru, definitívne sa k tomu plánuje vyjadriť až 19. januára v Banskej Bystrici.

„Skutočne to Peter Pellegrini naťahuje z nie celkom zjavných dôvodov,“ okomentoval správu politológ Tomáš Koziak. „Čakanie na ohlásenie kandidatúry je zbytočné taktizovanie, ktoré môže byť v konečnom dôsledku kontraproduktívne,“ doplnil ďalej.

Podľa odborníka však Pellegrini bude s najväčšou pravdepodobnosťou kandidovať na prezidenta, pretože čas je už veľmi krátky na to, aby koalícia avizovala…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pellegrini-3/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.