Novinky

Bratislavský samosprávny kraj plánuje investovať do rekonštrukcie a údržby ciest viac ako 31 miliónov eur

0 0

2024-01-08 15:33:03 – (SITA.sk)

Bratislavský samosprávny kraj (BSK) bude aj v tomto roku pokračovať s rozsiahlou modernizáciou ciest II. a III. triedy. Ako uviedla hovorkyňa BSK Lucia Forman, do údržby a rekonštrukcie župných komunikácií plánujú investovať vyše 31 miliónov eur.

Modernizácia ciest aj mostov

V rámci revitalizácie pripravujú modernizáciu 61 kilometrov ciest a siedmich mostov. Medzi najvýznamnejšie úseky budú patriť napríklad Kuchyňa – Plavecký Mikuláš, Modra – Budmerice, či Veľký Biel – Malý Biel.

V roku 2024…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/bratislavsky-samospravny-kraj-planuje-investovat-do-rekonstrukcie-a-udrzby-ciest-viac-ako-31-milionov-eur/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.