Novinky

NVIDIA uvádza na trh brutálne grafické karty GeForce RTX 40 Super

0 0Kredit: NVIDIA
  • NVIDIA predstavila rad grafických kariet RTX 40 Super.
  • Očakávajte, že cena týchto kariet sa bude pohybovať od 599 do 999 dolárov.

CES 2024 je v plnom prúde a NVIDIA nie je spokojná s tým, že sedí na vedľajšej koľaji. Spoločnosť práve usporiadala virtuálnu udalosť, na ktorej oznámila sériu grafických kariet RTX 40 Super.

Geforce RTX 4080 Super vedie v tomto rozsahu, pričom spoločnosť tvrdí, že táto karta bude napájať plne ray-tracované hry v 4K. NVIDIA dodáva, že táto karta je dvakrát rýchlejšia ako RTX 3080TI s DLSS a 1,4x rýchlejšia bez technológie generovania snímok. Spoločnosť však nezverejnila množstvo dostupnej pamäte.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/nvidia-geforce-rtx-40-super-3400822/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.