Novinky

Parlament rieši novelu Trestného zákona, do rozpravy sa prihlásilo 59 opozičných poslancov (naživo)

0 0

2024-01-08 08:48:52 – (SITA.sk)

V Národnej rade SR sa v pondelok po 9.00 začala rozprava k návrhu na skrátené legislatívne konanie k vládnej novele Trestného zákona, ktorá okrem iného má za cieľ zrušiť špeciálnu prokuratúru.

Do rozpravy k tomuto bodu je písomne prihlásených 59 opozičných poslancov, neskôr sa budú môcť prihlásiť aj ústne. Písomne i ústne sa zákonodarci budú môcť k tejto novele prihlásiť aj v prípade jej prerokovania v prvom a neskôr v druhom čítaní.

Naživo: Rokovanie parlamentu


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/v-parlamente-sa-zacne-rozprava-k-novele-trestneho-zakona-prihlasilo-sa-59-opozicnych-poslancov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.