Novinky

Objavené na CES 2024: Toto stropné svietidlo sa strojnásobí ako filmový projektor a inteligentný reproduktor

0 0


Kredit: SVETLO
  • Spoločnosť XGIMI uviedla na trh inteligentné svetlo, ktoré funguje aj ako 100-palcový projektor a inteligentný reproduktor Harmon Kardon.
  • Spoločnosť tiež uviedla na trh nový projektor s dlhou projekčnou vzdialenosťou, ktorý automaticky vyhľadá a zapamätá si najlepšiu polohu steny na premietanie.

CES 2024 je miestom, kde sa stretávajú najmenšie a najväčšie technologické spoločnosti, aby predviedli svoje najnovšie technologické inovácie. Ani tento rok tomu nie je inak. Zatiaľ čo výstava elektroniky nárazníkov ešte oficiálne nezačala, vidíme množstvo nových oznámení od značiek, ktoré ponúkajú svoje najnovšie a najlepšie produkty. Medzi nimi je XGIMI, výrobca inteligentných projektorov a laserových televízorov. Spoločnosť debutovala s novým zariadením s názvom Aladdin, ktoré na prvý pohľad vyzerá ako štandardné stropné svietidlo, no dokáže toho oveľa viac.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/xgimi-ces-2024-aladdin-horizon-max-projectors-3400640/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.