Novinky

Tiger Woods po 27 rokoch ukončil partnerstvo s Nike

0 0


Portrét Tigera Woodsa zo Spojených štátov počas pro-am ako ukážka pre Hero World Challenge na golfovom ihrisku Albany 29. novembra 2023 v Nassau.

David Cannon | Getty Images

27-ročné partnerstvo Tigera Woodsa s Nike sa skončilo. Superhviezdny golfista to oznámil vo vyhlásení v pondelok na platforme sociálnych médií X.

„Vášeň a vízia Phila Knighta spojili toto partnerstvo Nike a Nike Golf a ja sa mu chcem osobne poďakovať, spolu so zamestnancami Nike a neuveriteľnými športovcami, s ktorými som mal tú česť pracovať.“ napísal Woods.

Mark Steinberg, Woodsov dlhoročný agent, pre CNBC povedal, že golfista urobil obchodné rozhodnutie, že nepredĺži zmluvu s Nike.

Oznámenie prišlo po mesiacoch špekulácií, že sa títo dvaja rozídu. Nike túto správu potvrdila Instagram s obrázkom Woodsa v jeho ikonickom červenom polo, ktorý hovorí: “Bol to pekelný beh.”

Vo vyhlásení spoločnosť uviedla: „Už viac ako 27 rokov máme tú česť byť partnerom spoločnosti Tiger…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/08/tiger-woods-ends-nike-partnership-after-27-years.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.