Novinky

Na Ukrajinu mal prísť pozdvihnúť morálku vojakov, ale ruský plukovník zomrel po tom, čo šliapol na mínu

0 0

2024-01-08 19:52:54 – (SITA.sk)

Po šliapnutí na mínu údajne prišiel o život ruský plukovník Arman Ospanov. Ako referuje web news.sky.com, na platforme X to uviedol poradca ukrajinského ministra vnútra Anton Heraščenko a tvrdia to aj niektoré ruské telegramové kanály.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Konto na platforme X s názvom Ruskí predstavitelia zabití na Ukrajine tiež prinieslo správu o smrti Ospanova. Tvrdí, že informácie čerpá z pohrebných oznámení, nekrológov, ruských správ, pamätníkov a pamätných tabúľ.

Podľa Heraščenka mal Ospanov vysokú pozíciu v ruských vzdušných silách a navštívil okupované územia na Ukrajine, aby pozdvihol morálku ruských vojakov.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/na-ukrajinu-mal-prist-pozdvihnut-moralku-vojakov-ale-rusky-plukovnik-zomrel-po-tom-co-sliapol-na-minu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.