Novinky

Ministri Taraba a Šutaj Eštok sa dohodli na užšej spolupráci v odhaľovaní enviromentálnej kriminality

0 0

2024-01-08 17:51:09 – (SITA.sk)

Podpredseda vlády a minister životného prostredia SR Tomáš Taraba a minister vnútra SR Matúš Šutaj Eštok predstavili na pôde envirorezortu tri základné oblasti užšej spolupráce pri odhaľovaní enviromentálnej kriminality.

Zrýchlenie práce enviropolície a s tým súvisiace šetrenie verejných zdrojov, efektívnejšie postupy pri odhaľovaní environmentálnych záťaží, nastavenie krízového manažmentu pri eliminácii medveďov aj za pomoci enviropolície.

Enviropolícia a inšpekcia

Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok otvoril na stretnutí otázku fungovania špecializovaného útvaru polície pre odhaľovanie environmentálnej kriminality – tzv. enviropolície.

„Zrozumiteľným a jasným definovaním kompetencií urýchlime procesy odhaľovania,…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ministri-taraba-a-sutaj-estok-sa-dohodli-na-uzsej-spolupraci-v-odhalovani-enviromentalnej-kriminality/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.