Novinky

Izraelský nálet neprežilo šesť ľudí, po útoku Hamasu sa zintenzívnili násilnosti aj na Západnom brehu Jordánu

0 0

2024-01-07 14:06:38 – (SITA.sk)

Šesť ľudí zomrelo počas izraelského náletu v meste Džanín na okupovanom Západnom brehu Jordánu. Informuje o tom na svojej webstránke denník The Guardian, ktorý sa odvoláva na palestínske ministerstvo zdravotníctva na Západnom brehu pod kontrolou Palestínskej samosprávy.

Viac o téme: Izraelsko-palestínsky konflikt

Podľa palestínskej agentúry Wafa v nedeľu ráno bolo v Džaníne veľké rozmiestnenie izraelských síl.

Po útoku palestínskeho militantného hnutia Hamas na Izrael, ktorý vyvolal terajšiu vojnu v Pásme Gazy, sa zintenzívnili násilnosti aj na Západnom brehu Jordánu. Od vypuknutia konfliktu tam…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/izraelsky-nalet-neprezilo-sest-ludi-po-utoku-hamasu-sa-zintenzivnili-nasilnosti-aj-na-zapadnom-brehu-jordanu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.