Novinky

Inšpekcie Boeingu 737 Max 9 United Airlines odhalili uvoľnené skrutky

0 0


Lietadlo Boeing 737 Max 9 United Airlines pristáva na medzinárodnom letisku v San Franciscu v Kalifornii 13. marca 2019.

Justin Sullivan | Getty Images

združené letecké spoločnosti v pondelok uviedla, že u niekoľkých našla uvoľnené skrutky na dverových zástrčkách Boeing 737 Max 9 lietadiel počas inšpekcií podnietilo panel tohto typu vyfúkol počas an Alaska Airlines let vo výške 16 000 stôp minulý týždeň.

Federálny úrad pre letectvo v sobotu uzemnil desiatky 737 Max 9 po tom, čo panel sfúkol uprostred letu na Aljaške let 1282 a vyzval na inšpekcie.

United má vo svojej flotile 79 lietadiel Max 9 a je najväčším prevádzkovateľom prúdového modelu.

“Odkedy sme v sobotu začali s predbežnými kontrolami, našli sme prípady, ktoré sa zdajú byť spojené s problémami s inštaláciou zástrčky dverí – napríklad skrutky, ktoré potrebovali dodatočné utiahnutie,” uviedol United vo vyhlásení. “Tieto zistenia napraví náš tím Tech Ops, aby bezpečne vrátil lietadlo do prevádzky.”

Výrobca lietadiel Boeing už skôr uviedol…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/08/united-airlines-737-max-9-inspections-turn-up-loose-bolts.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.