Novinky

Blahovi sa narodil syn, ktorý dostal netradičné meno. Hrdý trojnásobný otecko sa pochválil rozkošnou snímkou (foto)

0 0

2024-01-08 10:52:29 – (SITA.sk)

Rodina podpredsedu parlamentu a známeho politika Smeru-SD Ľuboša Blahu sa rozrástla o nového člena.

Populárny politik dostal od manželky ten najkrajší novoročný darček. 8. januára sa im totiž narodilo tretie bábätko – synček Jonáš. Pyšný otecko oznámil radostnú novinku na sociálnej sieti Telegram a pochválil sa aj rozkošnou fotkou.

„Jonáško práve prišiel na svet…Je zdravý, je krásny, spinká mi v náručí…Moja Zuzka to všetko zvládla…Sme šťastní…Skutočne šťastní…“ napísal v pondelok ráno trojnásobný otecko Blaha, ktorý sa podelil o radosť z narodenia synčeka aj so svojimi fanúšikmi.

„Adamko a Lilinka majú bračeka. Od dnešného dňa sme piati, moja milovaná rodinka,“ tešil sa z narodenia vytúženého bábätka…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/blaha-2/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.