Novinky

Biely dom podporuje ministra obrany Austina po tajnom pobyte na jednotke intenzívnej starostlivosti

0 0


Americký minister obrany Lloyd Austin hovorí pre médiá po stretnutí kontaktnej skupiny pre obranu Ukrajiny na leteckej základni Ramstein v Ramstein-Miesenbach, Nemecko, 21. apríla 2023.

Thomas Lohnes | Getty Images

Biely dom predstavitelia v pondelok posilnili svoju podporu ministrovi obrany Lloyd Austinktorý je pod paľbou za to, že neprezradil svoju pohotovosť hospitalizácia administratívnym úradníkom na niekoľko dní.

Hovorca Národnej bezpečnostnej rady John Kirby uviedol, že neexistujú žiadne iné plány, „ako minister Austin zostať vo funkcii“.

1. januára bol Austin prijatý na jednotku intenzívnej starostlivosti v Národnom vojenskom lekárskom stredisku Waltera Reeda po komplikáciách z plánovaného chirurgického zákroku, ktorý podstúpil 22. decembra. Austin tri dni neoznámil predstaviteľom Bieleho domu svoj zdravotný stav. 4. januára popoludní informoval svojho zástupcu tajomníka a Národnú bezpečnostnú radu o pobyte na JIS.

Predstavitelia Pentagonu uviedli, že Austin bol „vždy“ pripravený použiť…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/08/white-house-backs-defense-sec-austin-after-secret-icu-stay.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.