Novinky

Avi Loeb odhaľuje obrovské rady z dôveryhodného zdroja „niečo je tam vonku“

0 0


Popredný harvardský astrofyzik otvoril „náznaky“ od úradníkov, ktoré naznačujú, že „niečo tam je“.

Avi Loeb sa pridal k Patrickovi Christysovi GB Novinky pozrieť sa dopredu na tajnú brífingu Snemovne reprezentantov o UFO.

Na otázku moderátora GB News o správach naznačujúcich, že vláda vie o nájdených UFO, Loeb priznal, že neexistujú žiadne „priame dôkazy“.

Naznačil však, že tí vo vyšších pozíciách naznačili, že takáto teória nie je „úplne nesprávna“.

“Nevidel som žiadne priame dôkazy,” povedal. „Ale mal som návštevu niekoľkých ľudí z Washingtonu DC. Jeden z nich bol zhodou okolností vysokopostavený úradník.

„Spýtal som sa ho, či je niečo pravdy na tom, že možno nejaké komerčné subjekty majú nejaké materiály, ktoré im vláda poskytla na preštudovanie.

“Čakal som, že povie, že je to úplný nezmysel, ale v skutočnosti navrhol, že to tak nemusí byť.” Existujú tieto rady od ľudí, ktoré naznačujú, že by tam niečo mohlo byť.

„Nič som nevidel, ale hovorí o tom veľa dôveryhodných ľudí. Takže budeme musieť počkať.”

Konšpiračné teórie týkajúce sa miesta pobytu alebo existencie mimozemských foriem života kolovali už dlho a Loeb verí, že americká vláda si môže byť vedomá viac, ako pripúšťa.

“Vláda monitoruje oblohu pre účely národnej bezpečnosti,” povedal.

„Zatiaľ čo vedci, napríklad astronómovia, sa pozerajú na malé oblasti oblohy vo veľmi vzdialených zdrojoch svetla.

„Ak niečo preletí nad hlavou, astronómovia to ignorujú. Ak tam niečo je, je to vláda, ktorá si to ako prvá všimla.”

Jednou z populárnych teórií je, že tajné vládne zariadenie drží mimozemské vesmírne lode a formy života v oblasti 51 v Mohavskej púšti.

Zatiaľ čo prísne tajná základňa je predmetom mnohých diskusií, vysokí predstavitelia verejnej sféry sa na ňu odvolávajú len zriedka.

Originál článok: https://anomalien.com/avi-loeb-reveals-huge-hints-from-credible-source-something-is-out-there/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.