Novinky

Uplynulý rok bol pre Union poisťovňu úspešný, medzi hlavné plány patrí prienik medzi komerčným a zdravotným poistením

0 0

2024-01-07 11:05:42 – (SITA.sk)

Rok 2023 hodnotí Union poisťovňa optimisticky. Ako pre SITA uviedla hovorkyňa Unionu Kristína Baluchová, bol úspešný z pohľadu implementácie účtovného štandardu IFRS 17, či progresu pri výmene hlavného IT systému poisťovne.

Pozitívne aj negatívne vplyvy

„Zopakovali sme veľmi úspešnú letnú kampaň v cestovnom poistení, pokračujeme v konsolidácií poistného kmeňa v povinnom zmluvnom poistení (PZP) a zavŕšili sme integráciu Groupama poisťovne,“ hodnotí vlaňajšok Baluchová.

Hospodárenie firmy pozitívne ovplyvnila podľa jej slov úspešná sezóna v cestovnom poistení, dobrý výsledok portfólia získaného…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vofinanciach/uplynuly-rok-bol-pre-union-poistovnu-uspesny-medzi-hlavne-plany-patri-prienik-medzi-komercnym-a-zdravotnym-poistenim/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.