Novinky

Polícia popiera klebety o mimozemskej invázii v Miami

0 0


V pondelok večer na Bayside Marketplace v Miami došlo k zvláštnemu incidentu, ktorý pritiahol pozornosť desiatok policajtov a vyvolal zvesti o mimozemskej invázii, uvádza CBSNews.

Keď na Bayside Marketplace dorazilo množstvo policajných áut s blikajúcimi svetlami a sirénami, na sociálnych sieťach sa rýchlo začali šíriť zvesti o „8-10 stop vysokých mimozemšťanoch“, ktorí údajne prenikli do budovy.

Viera v tieto fámy bola taká silná, že niektorí tvrdili, že videli mystické stvorenie stáť priamo pred nákupným centrom.

O nejaký čas neskôr však dôstojník Michael Vega tieto fámy poprel a povedal, že na mieste neboli žiadni mimozemšťania ani UFO. Namiesto toho bola privolaná polícia, aby prerušila prebiehajúcu bitku medzi 50 tínedžermi v budove.

“Neboli tam žiadni mimozemšťania, UFO ani mimozemšťania,” potvrdil dôstojník Vega. “Žiadne letiská neboli zatvorené, žiadne výpadky elektriny.”

Napriek tomuto potvrdeniu sa klebety naďalej šírili, čo vyvolalo neuveriteľný záujem verejnosti. Výraz „Aliens in Miami“ sa dokonca dostal medzi 10 najlepších vyhľadávaní na X (Twitter) a hlavné spravodajské kanály začali zverejňovať príbehy o údajných mimozemšťanoch.

„Neviem, či sú klebety o mimozemšťanoch v obchodnom dome v Miami skutočné, ale viem, že toľko policajtov na jednom mieste som ešte nevidel,“ napísal jeden používateľ X.

Odborníci poznamenávajú, že incident bol jasným príkladom toho, ako môžu byť informácie v digitálnom veku skreslené a akceptované ako pravda.

Napriek nedostatku potvrdených faktov o mimozemšťanoch sa mimozemšťania v Miami stali obrovským online hitom, čo zdôrazňuje potrebu overiť si fakty pred prijatím fascinujúcich príbehov na sociálnych sieťach v nominálnej hodnote.

Originál článok: https://anomalien.com/police-deny-rumors-of-alien-invasion-in-miami/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.