Novinky

Košický dopravný podnik upozorňuje vodičov na zmeny v súvislosti s električkami počas rekonštrukcie vo vozovni

0 0

2024-01-07 10:46:42 – (SITA.sk)

Dopravný podnik mesta Košice (DPMK) upozorňuje motoristov, že električky budú pre vstup a výstup z vozovne využívať bránu na Moldavskej ceste, a to od nedele 7. januára. Dôvodom sú pokračujúce rekonštrukčné práce vo vozovni DPMK.

„V prevádzke bude cestná svetelná signalizácia, ktorá v prípade prejazdu električky vchádzajúcej alebo vychádzajúcej z vozovne na krátky čas zastaví automobily smerujúce od kruhového objazdu v smere do Šace,“ informoval DPMK na sociálnej sieti. Apeloval tiež na vodičov, aby sledovali svetelnú signalizáciu a dodržiavali dopravné značenie.

„V súvislosti s uvedenými…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/kosicky-dopravny-podnik-upozornuje-vodicov-na-zmeny-v-suvislosti-s-elektrickami-pocas-rekonstrukcie-vo-vozovni/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.