Novinky

Ukrajinské vzdušné sily úspešne zasiahli letisko v Saky na Kryme

0 0

2024-01-06 14:57:48 – (SITA.sk)

Ukrajinské letectvo zničilo ruské veliteľské stanovište v meste Saky na okupovanom Kryme. Potvrdil to veliteľ ukrajinských vzdušných síl Mykola Oleščuk, informuje spravodajský portál Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Ako oznámil, raketami zasiahli letisko, kde bolo spomenuté veliteľské stanovište. „Opäť ďakujem našim pilotom za ich vynikajúcu prácu,“ vyjadril sa okrem iného Oleščuk.

Piateho januára večer viaceré spravodajské médiá informovali o výbuchoch na okupovanom Kryme a Rusi zablokovali Krymský most….


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ukrajinske-vzdusne-sily-uspesne-zasiahli-letisko-v-saky-na-kryme/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.