Novinky

Opitá mladá žena havarovala s Golfom na bratislavskom nábreží, auto sa po náraze prevrátilo na bok

0 0

2024-01-06 15:28:04 – (SITA.sk)

Na nábreží v centre Bratislavy sa v sobotu okolo 3:30 stala vážna dopravná nehoda.

Podľa doterajších informácií sa 20-ročná vodička vozidla Volkswagen Golf počas prechádzania križovatkou ulíc Rázusovo nábrežie – Nábrežie Ľudovíta Štúra nevenovala vedeniu vozidla, vyšla s ním na deliaci ostrovček a následne narazila do dvoch stĺpov svetelnej signalizácie. Auto sa v dôsledku nárazu prevrátilo na bok.

Ako informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, pri nehode sa ľahšie zranila spolujazdkyňa, ktorú ošetrila privolaná záchranka.

Celkovú škodu spôsobenú na vozidle a svetelnej signalizácii vyčíslili na 6 000 eur. Vodička bola podrobená…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/opita-mlada-zena-havarovala-s-golfom-na-bratislavskom-nabrezi-auto-sa-po-naraze-prevratilo-na-bok/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.