Novinky

Ako som postavil plne offline inteligentný dom a prečo by ste mali aj vy

0 0Kredit: Calvin Wankhede / Android Authority

Ako človek, ktorý vyrastal s vytáčaným internetovým pripojením, som znepokojený myšlienkou na akýkoľvek produkt alebo službu, ktorá je vždy online. Môj inteligentný dom nie je iný – spolieham sa na to, že automaticky ochladí miestnosť, keď sa vrátim domov, rozsvieti môj šatník, keď otvorím dvere, a prispôsobí farebnú teplotu svetiel polohe slnka. Prečo by niečo z toho malo vyžadovať internetové pripojenie? Tento sled myšlienok je presne to, čo ma viedlo k vybudovaniu úplne offline inteligentnej domácnosti, ktorá vôbec nezávisí od serverov tretích strán. A tu je návod, ako to môžete urobiť aj vy.

Prečo stavať offline inteligentný dom?

Bezdrôtové Zigbee spínače na stole

Zdroj: https://www.androidauthority.com/offline-smart-home-3398608/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.