Novinky

Trump jedol v dome Jeffreyho Epsteina a podával súdne vystúpenia

0 0


Portrét amerického finančníka Jeffreyho Epsteina (vľavo) a Donalda Trumpa, keď spolu pózujú na sídlisku Mar-a-Lago v Palm Beach na Floride v roku 1997.

Davidoff Studios Photography | Archív fotografií | Getty Images

Donald Trump niekedy jedol jedlo na Florida domov sexuálneho predátora Jeffrey Epsteinale bývalý prezident nikdy tam nedostala masáže od žien, svedčila raz gazdiná pre Epsteina, podľa súdne spisy odpečatený piatok.

Toto svedectvo bolo jedným z niekoľkých prípadov, keď sa Trumpovo meno objavilo súd dokumenty, ktoré sú od stredy zverejnené v New York.

Žiadny z dokumentov nenaznačuje previnenie Trumpa, ktorý bol priatelia roky s Epsteinom, než sa v roku 2000 rozhádali.

Epstein, ktorý zomrel v roku 2019 samovraždou vo väzení po tom, čo bol zatknutý na základe obvinení z obchodovania s deťmi, bol posadnutý tým, že každý deň dostával niekoľko masáží od mladých žien vo svojich rezidenciách na Floride, v New Yorku a na Amerických Panenských ostrovoch, v iných súdnych záznamoch a. ..


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/05/-trump-had-meals-at-jeffrey-epstein-home-court-filing-shows.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.