Novinky

Súd zrušila rodina Haslamových v obleku Berkshire Hathaway

0 0


Jimmy Haslam, generálny riaditeľ spoločnosti Pilot Flying J. a Warren Buffett, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti Berkshire Hathaway.

Lacy O'Toole | CNBC

Miliardový súd, ktorý mal určiť, či Berkshire Hathaway nesprávne použitá účtovná metóda, ktorá by výrazne skrátila rodinu Haslamovcov pri kúpe zostávajúceho menšinového podielu rodiny v Pilot Travel Centers, bola na súde Delaware Chancery Court zrušená.

Proces sa mal začať v pondelok a skončiť v utorok.

Okamžite nebolo jasné, prečo bol súdny proces zrušený a či Berkshire Hathaway – na čele s generálnym riaditeľom Warrenom Buffettom – alebo Haslamovci urovnali svoj spor týkajúci sa Pilot Travel Centers, najväčšieho reťazca zastávok nákladných áut v Spojených štátoch.

Tiež nebolo jasné, či zrušenie ovplyvní tvrdenia Berkshire, že rodinný príslušník Jimmy Haslam, ktorý tiež vlastní futbalový tím Cleveland Browns, ponúkol „nezákonné vedľajšie platby mnohým vedúcim pracovníkom PTC“, aby zvýšil hodnotu zostávajúceho podielu v rodine. ..


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/07/trial-canceled-in-berkshire-hathaway-suit-by-haslam-family.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.