Novinky

Mladé Slovenky držali s Američankami dve tretiny krok, nakoniec im na MS v hokeji do 18 rokov hladko podľahli

0 0

2024-01-07 16:07:06 – (SITA.sk)

Slovenské hokejové reprezentantky do 18 rokov vstúpili do majstrovstiev sveta vo švajčiarskom Zugu očakávanou prehrou s rovesníčkami z USA 7:1.

Mladé Slovenky však statočne bojovali, po prvej tretine nad favoritkami viedli 1:0 a po druhej bol stav nerozhodný 1:1. O všetko rozhodla tretia dvadsaťminútovka, v ktorej slovenské hráčka inkasovali šesť gólov.

Štyri góly za tri minúty

Počas celého duelu mali americké hráčky hernú aj strelecké prevahu. Skóre stretnutia otvorila už v 6. minúte Alica Juríková, ktorá skórovala v oslabení po prihrávke Nikoly Komlosovej.

V druhej časti Američanky vyrovnali v 29. minúte a zlomový potom bol začiatok tretej časti. Počas troch…

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.