Novinky

Sledujte generálnych riaditeľov na konferencii JPMorgan Healthcare Conference

0 0


CNBC Jim Cramer v piatok povedal investorom, čo majú sledovať na Wall Street budúci týždeň, pričom zdôraznil JPMorgankonferencia o zdravotnej starostlivosti, ktorá mení trh v San Franciscu. Konferencia, ktorá sa koná od pondelka do štvrtka, je jedným z najväčších tohtoročných stretnutí generálnych riaditeľov v odvetví, na ktorých odhaľujú usmernenia o zárobkoch a aktualizácie výskumu klinických skúšok.

„Nový rok sa začal prerozdeľovaním peňazí zo „Sedem veľkolepých“ na okraj,“ povedal Cramer a poukázal na akcie v zdravotníctve ako na obzvlášť pozoruhodnú skupinu, ktorá bude pravdepodobne „poháňaná tým, čo ľudia očakávajú. počuť z konferencie JPMorgan Healthcare Conference.”

Cramer bude na konferencii pohovor s niekoľkými generálnymi riaditeľmi, počnúc r Walgreens Generálny riaditeľ Tim Wentworth v pondelok. Cramer povedal, že má záujem počuť, ako spoločnosť plánuje získať späť svoje tempo po tom, čo tento týždeň znížila dividendu takmer na polovicu. Cramer bude hovoriť aj s vedením z Amgen a Medtronicako aj nový generálny riaditeľ spoločnosti Bristol Myers,…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/05/cramers-week-ahead-follow-ceos-at-the-jpmorgan-healthcare-conference.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.