Novinky

Počasie komplikovalo dopravu na železničných tratiach, najviac to pocítili cestujúci pod Tatrami

0 0

2024-01-07 18:01:24 – (SITA.sk)

Počasie komplikovalo železničnú dopravu v závere prvého novoročného víkendu najmä vo Vysokých Tatrách.

Z tohto dôvodu v nedeľu ráno od 5:00 bola prerušená prevádzka na Tatranských elektrických železniciach aj na Ozubnicovej železnici Štrba – Štrbské Pleso.

Museli vypraviť autobusy

Pokiaľ električky na linkách Poprad-Tatry – Štrbské Pleso a Starý Smokovec – Tatranská Lomnica začali premávať po hodine a štvrť od 6:15, „zubačka“ obnovila prevádzku až krátko po 14:00. Problémy na tatranských železniciach pokračovali aj popoludní.

Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) v rámci pravidelného servisu o mimoriadnostiach na…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/pocasie-komplikovalo-dopravu-na-zeleznicnych-tratiach-najviac-to-pocitili-cestujuci-pod-tatrami/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.