Novinky

Prvýkrát môj Pixel nebol počas prázdnin výrazne lepším fotoaparátom

0 0Kredit: Ryan Haines / Android Authority
Názorový príspevok od
Rita El Khouryová

Každá dovolenková sezóna v Libanone je pre nás vzácnou príležitosťou na opätovné spojenie s priateľmi a rodinnými príslušníkmi, ktorí teraz žijú po celom svete. Z Kanady do Francúzska, Spojených arabských emirátov a ďalších krajín cestujeme na sviatky domov a stretávame sa na obedoch, večerách, zásnubách, návrhoch prekvapení a improvizovaných stretnutiach. Každý fotí, ale môj telefón je zvyčajne určeným fotografom na vážnejšie a dôležitejšie momenty.

Dôvodom je, že pred niekoľkými rokmi môj Pixel 2 XL všetkých prekvapil kvalitou svojich portrétov a záberov v tmavšom interiéri. Moji priatelia a rodina sa nejako zhodli, že kamera môjho telefónu je lepšia ako ktorákoľvek z nich, a tým sa začala tradícia, ktorú Pixel 4 XL, 5, 6 Pro a 7 Pro niesli s hrdosťou. To je až do tohto roku, keď ma zrazu nikto nepožiadal, aby som fotil pomocou Pixel 8 Pro.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/pixel-not-vastly-superior-camera-holidays-3399752/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.