Novinky

FAA uzemňuje viac ako 170 Boeingov 737 Max 9 po výbuchu časti lietadla Alaska Airlines

0 0


Kyslíkové masky pre cestujúcich visia zo strechy vedľa chýbajúceho okna a časti bočnej steny lietadla Alaska Airlines Flight 1282, ktoré smerovalo do Ontária v Kalifornii a utrpelo zníženie tlaku krátko po odlete v Portlande, Oregon, USA, v januári 5, 2024, na tomto obrázku získanom zo sociálnych médií.

Instagram/@strawberrvy | Instagram/@strawberrvy Via Reute

Federálny úrad pre letectvo v sobotu nariadil dočasné uzemnenie desiatok Boeing 737 Max 9 lietadiel na inšpekcie, deň po tom, čo kus lietadla vybuchol uprostred Alaska Airlines let.

Snímky a video letu Alaska Airlines 1282, ktoré boli zdieľané na sociálnych médiách, ukázali dieru na boku lietadla a pasažierov používajúcich kyslíkové masky pred návratom do Portlandu krátko po odlete do Ontária v Kalifornii v piatok popoludní.

Nariadenie FAA o núdzovej letovej spôsobilosti ovplyvní približne 171 lietadiel na celom svete a vzťahuje sa na americké letecké spoločnosti a dopravcov pôsobiacich v…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/06/boeing-737-max-9-grounding-after-alaska-airlines-door-blows-midflight.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.