Novinky

Varga si na Rely Dakar upevnil druhú pozíciu medzi štvorkolkármi, Svitko si polepšil a stúpol v celkovom poradí

0 0

2024-01-07 15:29:18 – (SITA.sk)

Slovenský reprezentant Juraj Varga si v nedeľňajšej 2. etape upevnil druhú pozíciu v celkovej klasifikácii súťaže jazdcov na štvorkolkách na prestížnej Rely Dakar v Saudskej Arábii.

Rovnako ako v sobotu aj v nedeľu skončil v etape druhý za Brazílčanom Marcelom Madeirosom.

Svitko skončil v etape desiaty

Slovenský pretekár v nedeľu na lídra stratil 4:16 min a v celkovom poradí za ním zaostáva o 6:52 min. Tretí je Argentínčan Manuel Andújar o viac ako sedem minút za slovenským jazdcom.

V súťaži motocyklov si polepšil Štefan Svitko. V nedeľu ho klasifikovali na 10. priečke s mankom 11:39 min za Čiľanom Josém Ignaciom Florimom a v celkovom poradí sa posunul do druhej…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/varga-si-na-rely-dakar-upevnil-druhu-poziciu-medzi-stvorkolkarmi-svitko-si-polepsil-a-stupol-v-celkovom-poradi/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.