Novinky

SAD Trenčín pre nedostatok vodičov autobusov redukuje spoje, zmeny sa dotknú 17 prímestských liniek

0 0

2024-01-07 16:49:10 – (SITA.sk)

SAD Trenčín ako jeden z dvojice dopravcov v prímestskej autobusovej doprave na území Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) pristupuje od 8. januára k mimoriadnej úprave niektorých spojov. TSK o tom informoval na svojom webovom sídle.

Dôvodom úprav v cestovných poriadkoch je predovšetkým nedostatok vodičov.

„Úprava spojov sa týka prioritne okresov Ilava, Púchov a Považská Bystrica,“ uviedla krajská samospráva s tým, že všetky konkrétne zmeny cestujúci nájdu na webe dopravcu a vo vyhľadávači cestovných poriadkov.

Zmeny sa dotknú spolu 17 autobusových liniek, najviac zmien pocítia cestujúci na linke z Ilavy cez Dubnicu nad…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/sad-trencin-pre-nedostatok-vodicov-autobusov-redukuje-spoje-zmeny-sa-dotknu-17-primestskych-liniek/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.