Novinky

Kmeň Kogi vychováva deti v úplnej tme prvých 9 rokov

0 0


Hlboko v džungliach hôr nazývaných Sierra Nevada de Santa Marta v Kolumbii žije kmeň ľudí známy ako Kogi. Ich kultúra predchádza vzniku Kolumbie a od čias španielskych výbojov žili izolované životy stovky rokov.

Ako sa dalo očakávať, Kogi ľudia majú zvláštny vzťah k prírode. V skutočnosti veria, že ich zmyslom existencie je starostlivosť o celý svet – nielen o nich. Ako taký, v roku 1990 kmeň kontaktoval svet vonku v dokumente BBC.

Varovali industrializovaný svet, že ak budú pokračovať vo svojej ceste, čaká ich katastrofa. Ich varovania však zostali z veľkej časti bez povšimnutia, čo ich zmiatlo.

KOZMICKÉ VEDOMIE ZNÁME AKO „ALUNA“

Životný štýl kmeňa je založený na ich viere vo „Veľkú matku“, ktorú nazývajú „Aluna“. Je tiež tvorcom postavy, o ktorej sa verí, že je silou, ktorá spôsobuje Prírodu.

Považujú Zem za živý organizmus, ktorého „deťmi“ je ľudstvo. Varujú, že naša devastácia, vykorisťovanie a drancovanie oslabuje Veľkú Matku, čo nás nakoniec zničí.

Podobne ako iné staroveké kmene, aj oni majú uctievanú horu známu ako „Gonawindua“, alebo ktorú nazývame Pico Cristobal Colon.

Hora je považovaná za srdce sveta, jej správcami sú Kogi alebo, ich slovami, „Starší bratia“. Nazývajú civilizáciu mimo „Mladší bratia“ – už dávno vyhnaní zo Srdca sveta.

Kňazi kmeňa sú známi ako mamy (alebo „Slnko“), zatiaľ čo ich liečitelia sa nazývajú curanderos. Každý jednotlivec s týmto príspevkom bol identifikovaný, keď sa narodil, prostredníctvom procesu veštenia.

Po výbere za mamu bude dieťa vychovávané v jaskyni. Dieťa nebude môcť vidieť žiadny náznak denného svetla, kým nedosiahne 9 rokov.

Ďalšia mama má za úlohu vychovávať dieťa v jaskyni. Biologická matka má však povolený vstup do tmavej jaskyne na dojčenie. Pre Kogi predstavuje táto jaskyňa lono Aluny. Matka aj mama budú vychovávať dieťa tak, že im budú rozprávať príbehy a budú ich žiadať, aby cítili a cítili prítomnosť Aluny.

Niekedy môže byť dieťa v noci vyvedené von, aby pomohlo vycítiť a cítiť Aluniny kvality. Aj v tom čase však bude mať dieťa zaviazané oči. Keď dieťa vyrastie, stane sa mamou – jednou zo sprievodkýň a ochrankyní kmeňa.

Väčšina mamičiek sú muži. Niekedy sú však aj ženy božsky vybrané a potom sú podobne vyškolené, aby sa stali kňazmi.

ZÚfalo nám chcú prinútiť, aby sme si všímali VAROVANIE

V dokumente z roku 2013 tieto mamy zdieľajú svoje legendy o tom, že „levitujú“, telepaticky komunikujú s duchovnými a nadprirodzenými silami a majú tajné znalosti.

Ich výcvik učí deti počuť piesne a rytmus cvrčkov a naučiť sa, ako žiť v noci. Podobne ranné spevy vtákov ich učia o živote počas dňa.

Kogi sa obávajú, že my, ich mladší bratia, sme spôsobili deštruktívnu a nesmiernu nerovnováhu. To je dôvod, prečo sa neustále snažia vyjadriť svoje varovania.

Zatiaľ ich však budeme počúvať.

Pozrite si dokument z roku 2013 tu:

Autor Mayukh Saha, zdroj: Teória pravdy

Originál článok: https://anomalien.com/kogi-tribe-raises-children-in-complete-darkness-for-the-first-9-years/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.