Novinky

Juraj Mikúš prestúpil z Nových Zámkov do Trenčína, v Dukle už v tejto sezóne hosťoval v novembri

0 0

2024-01-07 14:52:35 – (SITA.sk)

Aktuálne deviaty tím tabuľky slovenskej hokejovej extraligy HK Dukla Trenčín získal do svojho kádra skúseného útočníka Juraja Mikúša do konca tejto sezóny.

Vracia sa natrvalo

Tridsaťšesťročný skalický rodák bol od leta 2022 hráčom konkurenčných Nových Zámkov, v novembri 2023 však strávil v trenčianskej Dukle mesačné hosťovanie a v desiatich dueloch mal bilanciu 2 góly a 1 asistencia. V celom ročníku zatiaľ absolvoval 26 extraligových stretnutí a nazbieral v nich 10 bodov (4+6).

„Vracia sa k nám, avšak už natrvalo. Jurajov návrat nás teší, pretože…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/juraj-mikus-prestupil-z-novych-zamkov-do-trencina-v-dukle-uz-v-tejto-sezone-hostoval-v-novembri/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.