Novinky

Spoločnosť Acer sa s najnovším uvedením notebookov Swift a Aspire tvrdo opiera o AI

0 0Ázijský muž cestovateľ fotograf fotografuje a používa prenosný počítač v krásnom lese. Cestovateľská fotografia, blogger, vloger, kemping, práca na palube, dobrodružný životný štýl, hipster, koncept cestovného ruchu.
; ID Shutterstock 1690123849; Objednávka: –
Kredit: Acer
  • Spoločnosť Acer uvádza na trh tri nové notebooky Swift a tri nové notebooky Aspire.
  • Notebooky Acer Swift a Aspire Vero 16 sú poháňané procesormi Intel Core Ultra so vstavanou akceleráciou AI.
  • Každý notebook bude mať nainštalovaný Windows Copilot a klávesnicu s vyhradeným klávesom Windows Copilot.

Je to ročné obdobie, CES je tu opäť a o oznámenia, ktoré sa k nám blížia, nie je núdza. Keď sa blížime k CES 2024, výrobca notebookov Acer má niekoľko vlastných oznámení, konkrétne o uvedení nových notebookov Swift a Aspire.

Spoločnosť Acer oznámila, že uvádza na trh tri nové notebooky Swift a tri nové notebooky Aspire, ktoré zahŕňajú: Swift Go 14, Swift Go 16, Swift X 14, Aspire Go 14 (Intel/AMD), Aspire Go 15 a Aspire Vero 16. Vero 16 a všetky tri notebooky Swift sú vybavené procesormi Intel Core Ultra – ktoré majú zabudovanú akceleráciu AI – a všetky notebooky sa dodávajú s nainštalovaným Windows Copilot. Klávesnice na každom zariadení budú mať navyše špeciálny kláves Windows Copilot, ktorý používateľom umožní rýchly prístup k asistentovi AI.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/acer-ai-laptops-3400179/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.