Novinky

Coinbase rozšíri krypto deriváty v EÚ získaním licencie

0 0


LONDÝN, ANGLICKO – 9. NOVEMBRA: Na tejto ilustračnej fotografii sa prevrátená verzia loga Coinbase odráža na obrazovke mobilného telefónu 9. novembra 2021 v Londýne v Anglicku. Platforma na výmenu kryptomien má dnes zverejniť svoje štvrťročné zárobky. (Foto ilustrácie Leon Neal/Getty Images)

Leon Neal | Getty Images Novinky | Getty Images

Coinbase plánuje ponúkať deriváty spojené s kryptomenami v Európskej únii a plánuje získať spoločnosť s licenciou na to.

Americká kryptomenová burza pre CNBC exkluzívne uviedla, že uzavrela dohodu o kúpe nemenovanej holdingovej spoločnosti, ktorá vlastní licenciu MiFID II.

MiFID II odkazuje na smernice EÚ aktualizovaných pravidiel upravujúcich finančné nástroje. EÚ v roku 2017 aktualizovala právne predpisy, aby reagovala na kritiku, že sa príliš zameriava na akcie a nezohľadňuje iné triedy aktív, ako sú pevné výnosy, deriváty a meny.

Je súčasťou dlhodobej ambície Coinbase slúžiť profesionálnym a inštitucionálnym zákazníkom.

ten…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/05/coinbase-to-expand-crypto-derivatives-in-eu-with-license-acquisition-.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.