Novinky

Päť ľudí uviazlo v slovinskej jaskyni Križna jama, cestu von im znemožnila zvýšená hladina vody

0 0

2024-01-07 16:27:02 – (SITA.sk)

Päť ľudí uviazlo v jaskyni v juhozápadnom Slovinsku pre zvýšenú úroveň hladiny vody v dôsledku silného dažďa. Traja dospelí Slovinci a dvaja sprievodcovia, ktorým voda zablokovala cestu von, sú uviaznutí v jaskyni Križna jama od soboty.

Slovinskí záchranári informovali, že potápači sa dostali k skupine, presunuli ich na bezpečné miesto určené pre mimoriadne situácie a zriadili im vyhrievaný prístrešok, kde budú musieť prečkať, až kým neklesne voda.

Voda by mala začať ustupovať

Všetci piati ľudia sú v poriadku, povedal šéf Slovinskej speleologickej asociácie Igor Benko.

Benko pre agentúru STA uviedol, že hladina…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pat-ludi-uviazlo-v-slovinskej-jaskyni-krizna-jama-cestu-von-im-znemoznila-zvysena-hladina-vody/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.