Novinky

Ukrajinská protivzdušná obrana v noci zničila 21 ruských dronov, Rusi útočili aj raketami S-300

0 0

2024-01-07 15:50:12 – (SITA.sk)

Ukrajinské vzdušné sily v noci zo soboty na nedeľu zostrelili 21 ruských dronov.

Ako informovali, ruské sily útočili od mesta Primorsko-Achtarsk 28 bezpilotnými lietadlami Šáhid-136 a 131, ako aj troma raketami S-300 z okupovanej Doneckej oblasti.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Útok sa zameral na juh a východ Ukrajiny. Informuje o tom spravodajský portál Ukrajinská pravda.

Na odrazení vzdušného útoku sa podieľali protiletecké raketové jednotky a mobilné palebné skupiny. Protivzdušné sily boli aktívne v Zaporižžskej, Mykolajivskej, Odeskej, Dnipropetrovskej, Kirovohradskej, Vinnyckej a Čerkaskej oblasti.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ukrajinska-protivzdusna-obrana-v-noci-znicila-21-ruskych-dronov-rusi-utocili-aj-raketami-s-300/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.