Novinky

Aký otec, taký syn? Bratislavský škrtič je údajne otcom brutálneho vraha Patrície

0 0

2024-01-07 19:36:10 – (SITA.sk)

Bratislavský škrtič Štefan Pantl, ktorý bol v minulosti postrachom pre ženy v hlavnom meste a dostal túto prezývku pre svoje ohavné činy, je podľa informácií TV Joj otcom kuchára Jozefa H. Ten je podozrivý z toho, že svojej partnerke vyrezal srdce a jej telo zmasakroval.

V reportáži na stránke Noviny.sk toto puto medzi obomi násilníkmi odhalilil reportér Andrej Zavřel, ktorému to potvrdilo viacero nezávislých zdrojov.

Pantl bol sexuálnym agresorom

Štefan Pantl bol odsúdený za vraždy, znásilnenia a krádeže a v roku 1981 ho za brutálne skutky popravili. V čase, keď zabil mladé ženy, mal 25 rokov a bol ženatý. So svoju manželkou vychovával malého syna, ktorý mal v tom čase tri roky. Podľa zistení televízie je jeho synom práve obvinený…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/aky-otec-taky-syn-bratislavsky-skrtic-je-udajne-otcom-brutalneho-vraha-patricie/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.