Novinky

Talentovaný Bedard má zlomenú čeľusť a istý čas si nezahrá, možno príde aj o Zápas hviezd (video)

0 0

2024-01-07 11:51:41 – (SITA.sk)

Kanadský útočník Connor Bedard má zlomenú čeľusť a klub Chicago Blackhawks zo zámorskej hokejovej NHL ho zaradil na listinu zranených hráčov. Aktuálna draftová jednotka sa zranila v piatkovom zápase na ľade New Jersey Devils pri prehre 2:4.

Do šatne odišiel v prvej tretine

Bedard doplatil na stret s domácim obrancom Brendanom Smithom. Tím z Chicaga prišiel v rovnakom súboji aj o ďalšieho útočníka Nicka Foligna, ktorý si zlomil prst. Indispozíciu utrpel pravdepodobne pri bitke práve so Smithom.

„Nevieme presne, ako dlho nám budú chýbať,“ informoval tréner Luke Richardson a doplnil: „Je to nová správa, po návrate z New Jersey sa na nich pozreli naši odborníci.“


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/talentovany-bedard-ma-zlomenu-celust-a-isty-cas-si-nezahra-mozno-pride-aj-o-zapas-hviezd-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.