Novinky

Zomrela hviezda z Kobry 11, aj spolu so svojimi dcérami. Pád lietadla zachytili ľudia na mobil (video)

0 0

2024-01-06 08:24:13 – (SITA.sk)

Pri havárii malého lietadla vo východnom Karibiku zomrel 51-ročný herec Christian Oliver aj so svojimi dvomi dcérami, 10-ročnou Maditou a 12-ročnou Annikou. Zahynul aj pilot lietadla.

Ako informovala TV Joj na svojej stránke Topstar.noviny.sk, nešťastie sa stalo pri pobreží ostrova Bequia, ktorý je súčasťou ostrovného štátu Svätý Vincent a Grenadíny v Karibiku.

Nemecký herec bol známy z filmov ako Indiana Jones a nástroj osudu, Prebudená posadnutosť či Valkýra a zahral si v seriáloch Kobra 11, Konečne zvoní, Doktor z hôr alebo Kriminálka…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/zomrela-hviezda-z-kobry-11-aj-spolu-so-svojimi-dcerami-pad-lietadla-zachytili-ludia-na-mobil-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.