Novinky

V rámci Potuliek mestom Košice mali návštevníci možnosť vstúpiť do priestorov Jakabovho paláca (video+foto)

0 0

2024-01-06 16:16:18 – (SITA.sk)

V rámci Potuliek mestom Košice mali návštevníci možnosť vstúpiť do priestorov Jakabovho paláca. Ako pre agentúru SITA uviedol sprievodca Milan Kolcun, túto možnosť sa podarilo vyjednať s oboma stranami súdneho sporu. Budova je totiž uzatvorená z dôvodu súdneho sporu o jeho vlastníctvo.

Obe strany sporu súhlasili

„Oslovili sme obe strany, ktoré sú účastníkmi súdneho sporu, teda aj tých dedičov, ktorí chcú získať palác naspäť, ich právnu zástupkyňu a rovnako aj mesto Košice, Bytový podnik mesta Košice. Mali sme od oboch súhlasy,“ uviedol.

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/v-ramci-potuliek-mestom-kosice-mali-navstevnici-moznost-vstupit-do-priestorov-jakabovho-palaca-videofoto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.