Novinky

Vibrácie ďalšej úrovne: Vyskúšajte skúsenosti TECNO SPARK 20 Pro+

0 0Kredit: Lanh Nguyen / Android Authority

V rušnom svete smartfónov si spoločnosť TECNO vytvorila výklenok pre seba a spojila moderný estetický dizajn so špičkovou technológiou. Značka TECNO, ktorá je teraz globálnou prítomnou vo viac ako 70 krajinách, sa riadi svojou silnou mantrou „Stop At Nothing“, ktorá odráža jej odhodlanie uspokojovať potreby jednotlivcov na celom svete, ktorí sa pozerajú dopredu.

Najnovším prírastkom do štýlového portfólia TECNO je TECNO SPARK 20 Pro+, zariadenie, ktoré bolo vytvorené s ohľadom na Gen Z a mladých technologických nadšencov.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/next-level-vibes-checking-out-the-tecno-spark-20-pro-experience-3398552/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.