Novinky

Muž sa vyhrážal svojej matke zabitím, políciu privolal sám

0 0

2024-01-06 12:51:45 – (SITA.sk)

Poverený príslušník policajného zboru z Nemšovej vzniesol obvinenie 37-ročnému mužovi pre prečin nebezpečného vyhrážania. Ako informuje trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti, opitý muž v obci Dolná Súča žiadal od svojej 62-ročnej matky peniaze na ďalší alkohol a keď mu ich odmietla dať, bol agresívny a vyhrážal sa jej zabitím.

V kuchyni vzal do ruky kuchynský nôž, vyšiel von, kde v zúrivosti ďalej s nožom pred sebou manipuloval, vykrikoval vulgarizmy a udieral s ním do bránky. Následne sa presunul do blízkeho opusteného starého domu, pričom matka išla za ním.

„V jednej z miestností ako držal v ruke nôž sa matke vyhrážal a predmetný…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/muz-sa-vyhrazal-svojej-matke-zabitim-policiu-privolal-sam/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.