Novinky

Počas ruského ostreľovania Doneckej oblasti zahynulo jedenásť ľudí, z toho bolo päť detí

0 0

2024-01-06 17:43:47 – (SITA.sk)

Ruské ostreľovanie zabilo v sobotu v Doneckej oblasti 11 ľudí vrátane piatich detí. Osem civilistov utrpelo zranenia, oznámil gubernátor oblasti Vadym Filaškin. Informuje o tom spravodajský portál Kyiv Independent.

Rakety S-300 zasiahli mesto Pokrovsk a obec Myrnohrad, pričom zničili najmenej šesť domov. Z trosiek zachránili jedného človeka, uviedol Filaškin.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Gubernátor nešpecifikoval počet rakiet, ktoré Rusko vystrelilo. Pokrovsk sa nachádza zhruba 40 kilometrov od východnej frontovej línie.

Skôr počas dňa tiež Rusi zasiahli obec Pivnične dvoma vzdušnými bombami. Zabili jedného civilistu a ďalšieho zranili, uviedol gubernátor. Obec leží pri…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pocas-ruskeho-ostrelovania-doneckej-oblasti-zahynulo-jedenast-ludi-z-toho-bolo-pat-deti/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.