Novinky

To je dôvod, prečo som kúpil 4 Withings ScanWatches pre svojich rodičov a svokrovcov

0 0



Kredit: Rita El Khoury / Android Authority

Pred niečo vyše rokom zomrel najmladší bratranec mojej mamy na infarkt vo veku 55 rokov. Niekoľko dní sa cítil trochu nepohodlie, ale zbavil sa toho z tucta dôvodov, ktoré sú príliš zložité tu. Keď som sedel s rodičmi a spracovávali sme správy a ich smútok, náhodou som spomenul, že moderné inteligentné hodinky ho mohli upozorniť, že niečo naozaj nie je v poriadku a že svoje pocity nemal zavrhovať ako dočasné nepohodlie.

To medzi nami začalo rozhovor o inteligentných hodinkách, monitorovaní zdravia a jeho limitoch, o tom, s čím by mohla pomôcť moderná technológia a či by moja rodina bola v poriadku nosiť neustále inteligentné zariadenie. Boli na to. Odvtedy som nad touto myšlienkou premýšľal a snažil som sa pre nich vymyslieť dokonalé nastavenie.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/why-buy-withings-scanwatch-parents-3395033/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.