Novinky

Milan Škriniar podstúpi operáciu členka, potvrdil Paríž Saint-Germain. Ako dlho bude mimo hry?

0 0

2024-01-06 20:21:09 – (SITA.sk)

Slovenský futbalový obranca Milan Škriniar z francúzskeho klubu Paríž Saint-Germain počas nasledujúceho týždňa podstúpi operáciu zraneného členka.

Dvadsaťosemročná opora slovenskej reprezentácie absolvuje chirurgický zákrok v Katare. Parížania v sobotu potvrdili, že ich stopér bude mimo hry dlhší čas, presnejšiu predpoveď však nepridali.

Chýbať môže týždne aj mesiace

Pred pár dňami sa vo francúzskych médiách objavili správy, že pre Škriniara sa sezóna možno predčasne skončila a mohol by prísť aj o majstrovstvá Európy (14.6. – 14.7.).


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/milan-skriniar-podstupi-operaciu-clenka-potvrdil-pariz-saint-germain-ako-dlho-bude-mimo-hry/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.