Novinky

T-Mobile mení promo akciu Netflix on Us (Aktualizácia: Reklamy pre každého)

0 0Kredit: Edgar Cervantes / Android Authority
  • Akcia Netflix on Us od T-Mobile sa tento mesiac zmení.
  • Všetci predplatitelia T-Mo s Netflix na nás budú vymenení za štandardný plán s reklamami bez ohľadu na ich plán.
  • To znamená, že ľudia, ktorí v súčasnosti majú štandardný plán Netflix, budú preradení na plán založený na reklamách.

Aktualizácia z 5. januára 2024 (10:30 ET): Pôvodný článok nižšie bol založený na uniknutých informáciách z Mobilná správa. Bohužiaľ sa to ukazuje TMR mali nejaké neúplné a nesprávne informácie a situácia je horšia, ako sa očakávalo.

V nižšie uvedenom článku sa uvádza, že ľudia, ktorí dostanú bezplatné predplatné Netflix Basic prostredníctvom výhody Netflix on Us, budú „upgradovaní“ na štandard Netflix s reklamami. Nie je to však celkom pravda. Ako sme sa dnes dozvedeli, každý kto používa výhodu Netflix on Us, získava plán Standard with Ads. To znamená, že ak v súčasnosti využívate štandardný plán Netflix, pretože máte predplatné T-Mobile vyššej úrovne (Magenta MAX, Go5G Next atď.), 24. januára 2024 prejdete na plán Standard s reklamami.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/t-mobile-netflix-ads-2024-3399540/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.